Autor:
Triin Künnapas

REGISTREERU: Pärnu kolledži õppekavade infotunnid tulevad taas!

28. maist kuni 10. juunini toimuvad Tartu Ülikooli Pärnu kolledži õppekavade infotunnid nii veebis kui ka kohapeal. Registreeru infotundidesse juba täna!

Pärnu kolledži õppekavade infotundides räägitakse täpsemalt õppekavade sisust, tutvustatakse sisseastumistingimusi ning osalejatel on võimalik küsida õppetöö ning õppekava kohta küsimusi õppekava programmijuhilt.

Valmistume koos Pärnu kolledžisse õppima tulekuks! 


INFOTUNNID

Inimesekeskne sotsiaalse innovatsiooni magistriõppekava

  28. mail kell 17.30
  Tartu Ülikooli Pärnu kolledži raamatukogus (Ringi 35, Pärnu linn)
  Tutvu õppekavaga: ut.ee/et/oppekavad/inimesekeskne-sotsiaalne-innovatsioon

Antud infotund toimub koos Prof. Dr. Mario A. Pfannstiel põneva avaliku loenguga „Designing Tomorrow's Healthcare Service and Patient Experience“ 

Selles ainulaadses magistriõppekaval on ühendatud sotsiaal- ja tervishoiuvaldkonnas tegutsemiseks vajalikud pädevused. Meie vilistlased leiavad rakendust nii era- kui ka avalikus sektoris, sealhulgas riigi- ja kohalike omavalitsuste asutustes.

Registreeru

Turismi– ja hotelliettevõtluse rakenduskõrgharidusõppekava

  31. mail kell 16.30
  Veebikeskkonnas Zoom
  Tutvu õppekavaga: ut.ee/et/oppekavad/turismi-ja-hotelliettevotlus

Tööturul hinnatud turismi- ja hotelliettevõtluse õppekava annab laiapõhilised majandusteadmised, et saaksid rajada näteks enda (turismi)ettevõtte. Peale lõpetamist on sul võimalikud töökohad näiteks turismiettevõtte teenindus-, turundus- või vastuvõtujuht, sihtkoha arendaja, turismispetsialist era-, riigi- või mittetulundussektoris, ürituste korraldaja, giid, turismiturunduse spetsialist, turismiettevõtja ning reisikonsultant või -esindaja.

Registreeru

Teenusedisaini päev ja õppekava infotund

  1. juunil kella 11–14
  Tartu Ülikooli Pärnu kolledžis raamatukogus (Ringi 35, Pärnu linn)
  Tutvu õppekavaga: ut.ee/et/oppekavad/teenuste-disain-ja-juhtimine

Teenuste disaini ja juhtimise magistriõppekaval saad põhjalikud teadmised juhtimisest, turundusest ja disainist ning oskused disainida teenindusorganisatsiooni teenuseid. Õppekava on mõeldud kõigile, kes soovivad arendada oma loovust ja analüüsioskusi ettevõtluse valdkonnas, keskendudes teenindusorganisatsiooni spetsiifikale. Peale lõpetamist ootavad sind teenuseid looma ja arendama disainibürood, avaliku sektori organisatsioonid ja eraettevõtted. Teenusedisaineri pädevustega inimesed leiavad tööd väga erinevate ametinimetustega töökohtadel.

Registreeru

Ettevõtlus ja projektijuhtimise rakenduskõrgharidusõppekava

  3. juunil kell 18
  Veebikeskkonnas Zoom
  Tutvu õppekavaga: ut.ee/et/oppekavad/ettevotlus-ja-projektijuhtimine

Ettevõtluse ja projektijuhtimise õppekaval omandada peale projektijuhtimise teadmiste ja oskuste ka oma ettevõtte rajamise pädevused, tänu millele on see ainus omataoline kõrghariduse omandamise võimalus kogu maailmas. Lisaks saad hea ettevalmistuse töötamiseks juhtival kohal ettevõtetes ja võid leida edu saavutamiseks veel mõne võimalused. Õppekava lõpetajad asuvad sageli tööle spetsialisti või projektijuhina, aga ka finants-, personali-, turundus-, müügi-, arendus-, teenindus- või muu valdkonna juhina. Osa õppekava vilistlasi on rajanud ka oma ettevõtte.

Registreeru

Inimesekeskne sotsiaalse innovatsiooni magistriõppekava

  4. juunil kell 17.30
  Veebikeskkonnas Zoom
  Tutvu õppekavaga: ut.ee/et/oppekavad/inimesekeskne-sotsiaalne-innovatsioon

Inimesekeskse sotsiaalse innovatsiooni magistriõppekava toetab sinu professionaalset arengut ning annab sulle nii sotsiaal- kui ka tervishoiuvaldkonnas tegutsemiseks vajaliku pädevused, sealhulgas süvendatud tõenduspõhised teadmised innovatsioonist sotsiaalvaldkonnas. Õppekava vilistlased leiavad rakendust nii era- kui ka avalikus sektoris, sealhulgas riigi- ja kohalike omavalitsuste asutustes.

Registreeru

Sotsiaaltöö ja rehabilitatsiooni korralduse rakenduskõrgharidusõppekava

  6. juunil kell 18
  Veebikeskkonnas Zoom
  Tutvu õppekavaga: ut.ee/et/oppekavad/sotsiaaltoo-ja-rehabilitatsiooni-korraldus

See on Eestis ainulaadne õppekava, mille alusel saab õppida sotsiaaltöö kõrval ka rehabilitatsiooni korraldust. Õppes väärtustatakse inimesi, sotsiaalseid oskusi ja praktilist kogemust. Õppija saab laialdased teadmised selle kohta, kuidas töötada eri valdkondades sotsiaal- või noorsootöötajana, lastekaitsespetsialistina, rehabilitatsioonimeeskonna liikmena jne. Sotsiaaltöötajad ja rehabilitatsioonispetsialistid töötavad nii abivajavate üksikisikute kui ka kogukondadega, sealhulgas kultuuriliste vähemuste, erivajadustega inimeste jt-ga.

Registreeru

Disainmõtlemise ja digiturunduse bakalaureuseõppekava

  9. juunil kell 13
  Veebikeskkonnas Zoom
  Tutvu õppekavaga: ut.ee/et/oppekavad/disainmotlemine-ja-digiturundus

Pärnus kolledži 2022. aastal avatud õppekava on loodud tulevikuoskuseid silmas pidades. Eeskätt pööratakse õppes tähelepanu enesejuhtimis-, suhtlemis-, koostöö- ja digioskustele, probleemide lahendamisele, loovusele, kriitilisele mõtlemisele, ettevõtlikkusele ning kestlikule mõtteviisile. Põimides saadud teadmisi varem omandatuga, on õppijal võimalus suurendada iseenda ja organisatsioonide konkurentsieelist uute mõttemustrite ja lähenemisviiside kaudu. 

Disainmõtlemise ja diguturunduse õppekava lõpetanud tudeng saab asuda tööle turundusspetsialisti- või juhina, digiturundajana, teenusedisainerina, projektijuhina, arendusjuhina, mikro- või väikeettevõtte juhina. Lisaks võimaldab see läbi lüüa uutes ametites, nr suunamudijad (digiturundus ja eristumine läbi loovuse on meile kriitilise tähtsusega).

Registreeru

Persoonibrändipõhise ettevõtluse magistriõppekava

  10. juunil kell 16
  Veebikeskkonnas Zoom
  Tutvu õppekavaga: ut.ee/et/oppekavad/persoonibrandipohine-ettevotlus

Persoonibrändipõhine ettevõtlus on ärimudel, mis võimaldab ettevõtjal turundada oma tooteid või teenuseid isikliku kaubamärgi kaudu. Ettevõtte edukus ja maine sõltuvad seejuures suuresti juhi isiksusest, eripärastest omadustest, väärtustest ja kogemusest. Persoonibrändipõhise ettevõtluse magistriõppekava alusel ootame õppima praegusi ja tulevasi ettevõtjaid, kelle ärimudeli keskmes on persoonibränding ehk eneseturundus ning kes juba tegutsevad üksi või väikeses meeskonnas või plaanivad seda teha. Õpingute lõpuks oled sa loonud endale kõik eeldused alustada või jätkata tegevust persoonibrändipõhise ettevõtjana.

Registreeru

Kas leidsite vajaliku informatsiooni? *
Aitäh tagasiside eest!